• Barys Astana
  • Čeljabinsk
  • Čerepovec
  • Chabarovsk Amur
  • CSKA Moskva
  • Dinamo Riga
  • Dynamo Minsk
  • Dynamo Moskva
  • Jaroslavl
  • Jekatěrinburg
  • Jokerit Helsinki
  • Kazaň
  • Magnitogorsk
  • Nižněkamsk
  • Nižnyj Novgorod
  • Novosibirsk
  • Omsk
  • Petrohrad
  • Red Star Kunlun
  • Sochi
  • Spartak Moskva
  • Ufa
  • Vitiaz Chekhov
Registrácia
Zapamätať prihlásenie

Nemáte ešte účet?

Registrácia

Máte už svoj účet?

Prihlásenie
Menu
  • Výsledky
  • Program

Sezóna:

Dátum Čas
27.02.2021 15:00 Nižněkamsk  Nižněkamsk 3:2pp Nižnyj Novgorod  Nižnyj Novgorodvýhra
25.02.2021 17:00 Nižněkamsk  Nižněkamsk 2:3pp Čerepovec  Čerepovecprehra
23.02.2021 15:00 Nižněkamsk  Nižněkamsk 1:0 Magnitogorsk  Magnitogorskvýhra
20.02.2021 10:00 Chabarovsk Amur  Chabarovsk Amur 3:0 Nižněkamsk  Nižněkamskprehra
18.02.2021 10:00 Chabarovsk Amur  Chabarovsk Amur 1:2pp Nižněkamsk  Nižněkamskvýhra
16.02.2021 13:30 Novosibirsk  Novosibirsk 2:1pp Nižněkamsk  Nižněkamskprehra
07.02.2021 15:00 Omsk  Omsk 4:2 Nižněkamsk  Nižněkamskprehra
05.02.2021 15:00 Jekatěrinburg  Jekatěrinburg 4:3 Nižněkamsk  Nižněkamskprehra
03.02.2021 15:00 Čeljabinsk  Čeljabinsk 5:3 Nižněkamsk  Nižněkamskprehra
31.01.2021 15:00 Nižněkamsk  Nižněkamsk 1:4 Sochi  Sochiprehra
28.01.2021 14:30 Barys Astana  Barys Astana 4:1 Nižněkamsk  Nižněkamskprehra
26.01.2021 13:30 Novosibirsk  Novosibirsk 6:4 Nižněkamsk  Nižněkamskprehra
21.01.2021 17:00 Red Star Kunlun  Red Star Kunlun 5:6 Nižněkamsk  Nižněkamskvýhra
19.01.2021 17:00 Nižnyj Novgorod  Nižnyj Novgorod 7:1 Nižněkamsk  Nižněkamskprehra
17.01.2021 15:00 Nižněkamsk  Nižněkamsk 3:2 Dinamo Riga  Dinamo Rigavýhra
13.01.2021 17:00 Nižněkamsk  Nižněkamsk 3:2pp Jokerit Helsinki  Jokerit Helsinkivýhra
10.01.2021 15:00 Vitiaz Chekhov  Vitiaz Chekhov 3:0 Nižněkamsk  Nižněkamskprehra
08.01.2021 15:00 CSKA Moskva  CSKA Moskva 6:1 Nižněkamsk  Nižněkamskprehra
05.01.2021 15:00 Nižněkamsk  Nižněkamsk 1:0sn Nižnyj Novgorod  Nižnyj Novgorodvýhra
03.01.2021 15:00 Nižněkamsk  Nižněkamsk 3:0 Novosibirsk  Novosibirskvýhra
30.12.2020 17:10 Dynamo Minsk  Dynamo Minsk 4:5 Nižněkamsk  Nižněkamskvýhra
28.12.2020 17:00 Čerepovec  Čerepovec 7:2 Nižněkamsk  Nižněkamskprehra
26.12.2020 13:00 Jekatěrinburg  Jekatěrinburg 3:0 Nižněkamsk  Nižněkamskprehra
24.12.2020 17:30 Nižněkamsk  Nižněkamsk 2:3 Čeljabinsk  Čeljabinskprehra
13.12.2020 15:00 Nižněkamsk  Nižněkamsk 2:3 Dynamo Moskva  Dynamo Moskvaprehra
11.12.2020 17:30 Sochi  Sochi 4:2 Nižněkamsk  Nižněkamskprehra
09.12.2020 17:30 Spartak Moskva  Spartak Moskva 4:2 Nižněkamsk  Nižněkamskprehra
07.12.2020 17:00 Nižněkamsk  Nižněkamsk 4:5 Red Star Kunlun  Red Star Kunlunprehra
03.12.2020 17:30 Nižněkamsk  Nižněkamsk 1:6 Kazaň  Kazaňprehra
01.12.2020 17:00 Nižněkamsk  Nižněkamsk 1:5 Dynamo Minsk  Dynamo Minskprehra
29.11.2020 15:00 Nižněkamsk  Nižněkamsk 5:3 Čeljabinsk  Čeljabinskvýhra
27.11.2020 15:00 Magnitogorsk  Magnitogorsk 6:4 Nižněkamsk  Nižněkamskprehra
25.11.2020 15:00 Ufa  Ufa 6:2 Nižněkamsk  Nižněkamskprehra
22.11.2020 15:00 Nižněkamsk  Nižněkamsk 5:2 Spartak Moskva  Spartak Moskvavýhra
19.11.2020 17:00 Nižněkamsk  Nižněkamsk 2:4 CSKA Moskva  CSKA Moskvaprehra
16.11.2020 17:30 Dynamo Moskva  Dynamo Moskva 3:0 Nižněkamsk  Nižněkamskprehra
14.11.2020 15:00 Kazaň  Kazaň 3:2 Nižněkamsk  Nižněkamskprehra
12.11.2020 17:00 Nižněkamsk  Nižněkamsk 1:2 Barys Astana  Barys Astanaprehra
10.11.2020 17:00 Nižněkamsk  Nižněkamsk 6:3 Red Star Kunlun  Red Star Kunlunvýhra
07.11.2020 15:00 Dinamo Riga  Dinamo Riga 1:3 Nižněkamsk  Nižněkamskvýhra
01.11.2020 15:00 Nižněkamsk  Nižněkamsk 1:3 Novosibirsk  Novosibirskprehra
30.10.2020 17:00 Nižněkamsk  Nižněkamsk 1:3 Chabarovsk Amur  Chabarovsk Amurprehra
27.10.2020 17:00 Kazaň  Kazaň 3:2 Nižněkamsk  Nižněkamskprehra
24.10.2020 16:00 Nižněkamsk  Nižněkamsk 1:5 Jaroslavl  Jaroslavlprehra
22.10.2020 18:00 Nižněkamsk  Nižněkamsk 2:5 Jekatěrinburg  Jekatěrinburgprehra
18.10.2020 13:30 Čeljabinsk  Čeljabinsk 6:3 Nižněkamsk  Nižněkamskprehra
16.10.2020 16:00 Magnitogorsk  Magnitogorsk 3:4 Nižněkamsk  Nižněkamskvýhra
10.10.2020 16:00 Nižněkamsk  Nižněkamsk 3:2pp Kazaň  Kazaňvýhra
05.10.2020 18:00 Nižněkamsk  Nižněkamsk 1:4 Magnitogorsk  Magnitogorskprehra
03.10.2020 16:00 Nižněkamsk  Nižněkamsk 1:4 Ufa  Ufaprehra
29.09.2020 18:00 Red Star Kunlun  Red Star Kunlun 3:4 Nižněkamsk  Nižněkamskvýhra
27.09.2020 16:00 Nižnyj Novgorod  Nižnyj Novgorod 5:1 Nižněkamsk  Nižněkamskprehra
25.09.2020 18:30 Jaroslavl  Jaroslavl 2:3 Nižněkamsk  Nižněkamskvýhra
22.09.2020 18:30 Nižněkamsk  Nižněkamsk 3:2sn Chabarovsk Amur  Chabarovsk Amurvýhra
18.09.2020 18:00 Nižněkamsk  Nižněkamsk 1:2 Omsk  Omskprehra
15.09.2020 18:00 Nižněkamsk  Nižněkamsk 3:6 Jekatěrinburg  Jekatěrinburgprehra
13.09.2020 16:30 Petrohrad  Petrohrad 5:2 Nižněkamsk  Nižněkamskprehra
09.09.2020 17:30 Jokerit Helsinki  Jokerit Helsinki 6:0 Nižněkamsk  Nižněkamskprehra
06.09.2020 13:30 Nižněkamsk  Nižněkamsk 4:3 Vitiaz Chekhov  Vitiaz Chekhovvýhra
04.09.2020 18:00 Nižněkamsk  Nižněkamsk 1:2 Petrohrad  Petrohradprehra
Dátum Čas
nenájdený žiadny zápas
KHL naživo

NEJČTENĚJŠÍ

7 D

48 H

24 H

384.2 ms